Pokladní systém FUSION

FUSION je pokladní systém určený pro hotely, restaurace, jídelny, kavárny, maloobchod a služby. Integruje v sobě komplexní systém ubytovacího a restauračního provozu, skladového hospodářství a systém manažerského dohledu nad provozem.


Pokladny a služby

Pokladna + tiskárna

Pokladna + tiskárna
Základní sestava

Server + pokladna + tiskárna

Server + pokladna + tiskárna
Robustní sestava

Mobilní číšník

Mobilní číšník
Integrovaná tiskárna

Platební terminál

Platební terminál
Integrovaná tiskárna

Čtečky, karty a čipy

Čtečky, karty a čipy
RFID, EAN, QR

Spotřební materiál

Spotřební materiál
Tonery a kotoučky

Síťové komponenty

Síťové komponenty
Včetně instalace

Kamerové systémy

Kamerové systémy
Včetně instalaceKlíčové vlastnosti

Rychlost

Rychlost

Systém je opravdu rychlý a navržený tak, aby ani po mnoha letech nedocházelo ke zpomalení Vaší práce. Žádné složité nastavování, jakmile provozní nastaví novou cenu, ta se ihned objeví na pokladně.

Data

Data

Veškerá provozní data jsou Vaším majetkem. Můžete je automaticky zálohovat a kdykoli uložit na externí médium nebo Váš server.

Pokladny

Pokladny

Systém spustíte na jakémkoli zařízení, které obsahuje internetový prohlížeč. Windows, Linux, Android nebo iOS, to vše je pro náš systém samozřejmost.

Servis

Servis

Námi dodaný hardware je servisovatelný, ani po uplynutí záruky, tak není nutné při jakékoli poruše kupovat nové zařízení (např. nový tablet).

Internet

Internet

Systém je plně funkční i bez internetového připojení, běží pouze na Vašem PC nebo lokální síti. Veškerý provoz tak máte pouze ve svých rukách.

Vzdálený přístup

Vzdálený přístup

K systému se můžete jednoduše připojit odkudkoli a sledovat tak komplexní provoz Vašeho podniku. Pro vzdálený přístup není potřeba žádná externí aplikace (TeamViewer apod.).

Bezpečnost

Bezpečnost

Váš server a data jsou zabezpečena, nejsou sdílena žádné třetí straně, ani neleží na žádném externím cloudu. Přístupy jsou chráněny hesly, případně omezením IP adres.

Zákony

Zákony

Systém splňuje všechny zákoné požadavky (EET, alergeny apod.). Do budoucna jsme připraveni reagovat na jakékoli specifické požadavky českého prostředí.

Mobilita

Mobilita

Systém je možno použít i jako mobilního číšníka na zahrádkách, při stánkovém prodeji nebo na venkovních festivalech. Mobilní pokladna s integrovanou tiskárnou může být řešením nejen pro letní sezónu.

Kontrola

Kontrola

Mějte svůj podnik plně pod kontrolou! Sledujte souhrnné přehledy, ale i detailní statistiky jednotlivých položek a zaměstnanců.

Zákazníci

Zákazníci

Díky zákaznickým kartám můžete používat individuální slevy, věrnostní programy a posílat hromadné zprávy o Vašich akcích.

Spokojenost

Spokojenost

Buďte se svým pokladním systém spokojeni! Pokud Vám v systému chybí jakákoli funkce, pošlete nám návrh. Náš vývojový tým jej zváží a případně bezplatně zapracuje do další verze.   Chcete vědět více? Přečtěte si podrobnější informace k jednotlivým sekcím:

STATISTIKYPOKLADNAKUCHYNĚRECEPCESÍTĚ PROVOZOVEN
SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.