Statistiky

Informační a pokladní systém FUSION za Vás sleduje všechny podstatné ukazatele Vašeho provozu - vytíženost, obsazenost, pohyby zboží, prodeje jednotlivých jídel a nápojů, rezervace pokojů, časy přípravy, tržby a z takto získaných parametrů generuje automatické statistické sestavy, grafy a přehledy.

Po přihlášení do systému FUSION majitel - administrátor ihned vidí tržby na aktuálně otevřených směnách (ať už v restauraci-odbytovém středisku, či recepci-ubytovacím středisku, cenu aktuálně uzavřených i neuzavřených položek (pokojů či stolů), rychlý přehled stavu skladů - finanční hodnotu zboží na jednotlivých skladech a množství podnormativních či nadnormativních zásob.

Mimo tento základní statistický přehled jsou ve statistickém modulu archivovány tržby za všechny proběhlé směny (ať už číšnické-na restauraci v gastronomické části provozu nebo recepční-na hotelu v ubytovací části provozu), vývoj tržeb je možno sledovat i graficky nebo naopak analyticky - množství prodaných jídel na směnách, množství prodaných pokojů a služeb a odtížení surovin a zboží na směnách.

V dalších sestavách je možno sledovat vývoje prodejnosti položek v závislosti na čase, vše členěno dle skupin, provozů a středisek s možností generování grafů (např. prodej Coca-Coly v měsíci srpnu a za celý rok graficky, obsazenost pokojů v měsíci červnu graficky).

Je možno prohledávat a sumarizovat účtenky vydané pokladnami - sumarizovat tržby jednotlivých číšníků a recepčních, sumarizovat účty na nichž byla provedena nestandardní operace (použití storno položky či slevy v daném intervalu) nebo prohledávat účty, na nichž byla uplatněna slevová karta či jídelní kupon.

Měsíční tržby je možno sumarizovat podle sazby DPH, typu provozu, střediska, způsobu placení, podle způsobu zaplacení účtu a ihned je možno exportovat sestavu, která je podkladem pro účetnictví.


SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.